Amg Plast Plastik
Plastik Firmaları
Plastik dünyadaki en önemli sektörlerden bir tanesi. Her zaman ihtiyaç duyulan ve teknolojinin gelişmesi ile birlikte sürekli gelişen bir sektör. Ayrıca son yıllarda geri dönüşüm ile ilgili de daha da önem kazanır hale gelmeye başladı. Kısacası her dönemin ‘’yükselen trendi. ’’Plastiğin hammaddesi olan petrol de dünyanın en büyük zenginlik kaynaklarından biri. Petrol de her zaman ekonomiye yön veren unsurların başında gelmekte. Dünyada birçok sektöre yön veren sektörlerin başında gelmekte. Petrol zengini ülkeler ise ekonomik yönden refaha ermiş olarak tanımlanmaktadır. Petrolün işlenmiş hali plastik ise sanayinin gelişiminde oldukça önemli bir yere sahiptir. Plastik üretiminde ise plastik firmaları büyük önem taşımaktadır. Plastik firmalarının faaliyet alanları içinde; Plastik Hortum Sistem Çözümleri, Plastik Hammadde Üretim, Plastik Hammadde Ticaret, Plastik Film Ekstrüzyon, Plastik Enjeksiyon, Plastik Şişirme, Plastik Film Tifdruk Baskı, Plastik Film Flekso Baskı, Plastik Dilme, Plastik Laminasyon, Plastik Sızdırmalık gibi faaliyetleri içerir.Biz küresel pazarda müşterilerimize rekabet avantajı sağlamak için teknolojiden ve daima büyümekte olan sektörden faydalanmaktayız.

Özel plastik enjeksiyon kalıplama ve kalıp tasarımı ve bina ek uzmanlık sınıfı 100.000 plastik dönüşüm ve fason üretim için temiz oda döküm, büyük bir kısmı döküm, ince duvar plastik ambalaj, karmaşık parçalar ve montajlar, metal içerir.


Mevcut ya da yeni uygulamalar gözden ve özel plastik enjeksiyon kalıplama çözümleri birlikte ortaklık size rekabet avantajı sağlayabilir görmek için AMG PLAST ulaşın!


Plasitk Firmalari